Čas na serveru 10:17:49

Philipp Hieronymus Brinckmann
U potoka

Id: 82305

U potoka

  •  / U potoka / Philipp Hieronymus Brinckmann

rudka/ruční papír, velikost kresby 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, popis, posunutý list, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1564x

Vyvolávací cena:

3 600