Čas na serveru 02:39:20

Pierre Delaunay
Na břehu řeky

Id: 273809

Na břehu řeky

  •  / Na břehu řeky / Pierre Delaunay

olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 21 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1895x

Vyvolávací cena:

28 555

Příhozy: 57