Čas na serveru 11:30:55

Pierre Jacques Pelletier
U Fontainebleau

Id: 115901

U Fontainebleau

  •  / U Fontainebleau / Pierre Jacques Pelletier

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně pospáno, drobně poškozená malba, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2268x

Vyvolávací cena:

21 000