Čas na serveru 08:04:42

Pietro Annigoni
IL GERMOGLIO

Id: 382801

IL GERMOGLIO

  •  / IL GERMOGLIO / Pietro Annigoni

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 23 x 17,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

zobrazeno: 866x

Vyvolávací cena:

17 500