Čas na serveru 09:25:31

Po-Che
Vesluji v loďce na mělké řece

Id: 334001

Vesluji v loďce na mělké řece

  •  / Vesluji v loďce na mělké řece /  Po-Che

malba/hedvábí, rozměr viditelný 115,5 x 44 cm, značeno v ploše , datováno 1888, majitelem konzultováno a posouzeno v Národní galerii Praha, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 3192x

Vyvolávací cena:

21 001