Čas na serveru 08:11:01

Miroslav Pospíšil
Neandrtálec

Id: 393904

Neandrtálec

  •  / Neandrtálec / Miroslav Pospíšil

olej/karton, rozměr ve výřezu 63 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena monografie autora s reprodukcí obrazu (str. 163)

zobrazeno: 3032x

Vyvolávací cena:

22 000