Čas na serveru 13:20:28

Pravoslav Kotík
Hra s míčem

Id: 1522

Hra s míčem

  •  / Hra s míčem / Pravoslav Kotík

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2538x

Vyvolávací cena:
500

3 400