Čas na serveru 16:55:17

Pravoslav Kotík
Abstrakce

Id: 312505

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Pravoslav Kotík

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, přípis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3932x

Vyvolávací cena:

7 500