Čas na serveru 06:32:22

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 1047

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/karton, rozměr 33,5 x 24 cm, signováno vlevo dole P. Kotík, datováno 59, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2830x

Vyvolávací cena:
9 800

9 800

5.6.2014, 21:45:00

20.5.2014 17:06 9 800 Kč