Čas na serveru 19:10:39

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 386002

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2376x

Vyvolávací cena:

9 000