Čas na serveru 10:30:49

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 104404

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Pravoslav Kotík

tempera/papír, rozměr ve výřezu 32 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartoávno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu viz foto

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena:

8 100