Čas na serveru 09:30:37

Pravoslav Kotík
Abstraktní krajina

Id: 84307

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / Pravoslav Kotík

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen

zobrazeno: 1820x

Vyvolávací cena:

3 300