Čas na serveru 16:26:05

Pravoslav Kotík
Bez názvu

Id: 54503

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2853x

Vyvolávací cena:

3 400