Čas na serveru 10:43:04

Pravoslav Kotík
Dáma v klobouku

Id: 185014

Dáma v klobouku

  •  / Dáma v klobouku / Pravoslav Kotík

tempera/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 41 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspatováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 14232x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 79