Čas na serveru 19:51:35

Pravoslav Kotík
Dvojice

Id: 215702

Dvojice

  •  / Dvojice / Pravoslav Kotík
  •  / Dvojice / Pravoslav Kotík
  •  / Dvojice / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

4 700