Čas na serveru 20:10:19

Pravoslav Kotík
Figury

Id: 190422

Figury

  •  / Figury / Pravoslav Kotík
  •  / Figury / Pravoslav Kotík
  •  / Figury / Pravoslav Kotík
  •  / Figury / Pravoslav Kotík

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:

25 000