Čas na serveru 09:07:48

Pravoslav Kotík
Klaun

Id: 95306

Klaun

  •  / Klaun / Pravoslav Kotík
  •  / Klaun / Pravoslav Kotík
  •  / Klaun / Pravoslav Kotík

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 26, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7229x

Vyvolávací cena:

8 600