Čas na serveru 18:07:33

Pravoslav Kotík
Kompozice

Id: 156601

Kompozice

  •  / Kompozice / Pravoslav Kotík

malba/plátno, rozměr 37 x 31 cm, signováno uprostřed dole s datací, novodobě rámováno

zobrazeno: 5826x

Vyvolávací cena:

14 000