Čas na serveru 22:47:02

Pravoslav Kotík
Krajina

Id: 229004

Krajina

  •  / Krajina / Pravoslav Kotík
  •  / Krajina / Pravoslav Kotík
  •  / Krajina / Pravoslav Kotík

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 307x

Vyvolávací cena:

3 800