Čas na serveru 19:13:34

Pravoslav Kotík
Krajinka

Id: 241402

Krajinka

  •  / Krajinka / Pravoslav Kotík

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo nahoře,paspartováno, zaskleno, volné v rámu

zobrazeno: 1317x

Vyvolávací cena:

2 800