Čas na serveru 22:29:45

Pravoslav Kotík
Kristus

Id: 42603

Kristus

  •  / Kristus / Pravoslav Kotík
  •  / Kristus / Pravoslav Kotík
  •  / Kristus / Pravoslav Kotík

olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, majitelem konzultováno s kurátorem Pavlem Šmidrkalem

zobrazeno: 2462x

Vyvolávací cena:

10 200