Čas na serveru 22:04:09

Pravoslav Kotík
Kytice

Id: 84306

Kytice

  •  / Kytice / Pravoslav Kotík
  •  / Kytice / Pravoslav Kotík
  •  / Kytice / Pravoslav Kotík
  •  / Kytice / Pravoslav Kotík
  •  / Kytice / Pravoslav Kotík
  •  / Kytice / Pravoslav Kotík

tempera/karton, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, ve spodní části pravděpodobně přehnuto, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v Brně v roce 2008 viz katalog, který je k obrazu přiložen

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena: