Čas na serveru 05:39:07

Pravoslav Kotík
Muž s koněm

Id: 381403

Muž s koněm

  •  / Muž s koněm / Pravoslav Kotík

olej/sololit, rozměr 50 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:

72 000

Účastníci: 21

Příhozy: 77