Čas na serveru 10:02:09

Pravoslav Kotík
Na dvorku

Id: 2101

Na dvorku

  •  / Na dvorku / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:
4 200