Čas na serveru 17:53:50

Pravoslav Kotík
Na pláži

Id: 228804

Na pláži

  •  / Na pláži / Pravoslav Kotík

tempera(akvarel?)/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 57,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 807x

Vyvolávací cena:

27 000