Čas na serveru 03:07:17

Pravoslav Kotík
Na pláži

Id: 253702

Na pláži

  •  / Na pláži / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2291x

Vyvolávací cena:

6 690