Čas na serveru 23:12:17

Pravoslav Kotík
Podobizna

Id: 341801

Podobizna

  •  / Podobizna / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 41,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3214x

Vyvolávací cena:

29 000