Čas na serveru 07:41:24

Pravoslav Kotík
Pohled na město

Id: 47706

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu z roku 2008

zobrazeno: 1957x

Vyvolávací cena:
2 200

2 400