Čas na serveru 17:41:12

Pravoslav Kotík
Postavy v krajině

Id: 350001

Postavy v krajině

  •  / Postavy v krajině / Pravoslav Kotík

olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6135x

Vyvolávací cena:

27 000