Čas na serveru 13:27:50

Pravoslav Kotík
Přátelé

Id: 271901

Přátelé

  •  / Přátelé / Pravoslav Kotík
  •  / Přátelé / Pravoslav Kotík
  •  / Přátelé / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 212x

Vyvolávací cena:

2020,11-1,09,19,42,00
( 9.11.2020, 19:42:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

18.10.2020 15:37 2 500 Kč