Čas na serveru 16:29:47

Pravoslav Kotík
Překvapení v lese

Id: 961

Překvapení v lese

  •  / Překvapení v lese / Pravoslav Kotík

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, signováno vlevo dole P. Kotík, datováno 1913, paspartováno, volně loženo, nerámováno, na zadní straně věnování, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 3061x

Vyvolávací cena:
22 000

40 000