Čas na serveru 07:39:53

Pravoslav Kotík
Při tanci

Id: 425901

Při tanci

  •  / Při tanci / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr listu cca 12 x 31 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 476x

Vyvolávací cena:

3 600