Čas na serveru 02:16:18

Pravoslav Kotík
Rozezlené ženy

Id: 304101

Rozezlené ženy

  •  / Rozezlené ženy / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 35,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, původní štítek na zadní straně s datací 1941, novodobě rámováno

zobrazeno: 2371x

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Příhozy: 53