Čas na serveru 01:02:41

Pravoslav Kotík
Sedící žena

Id: 219205

Sedící žena

  •  / Sedící žena / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:

10 500