Čas na serveru 00:24:22

Pravoslav Kotík
Setkání

Id: 205301

Setkání

  •  / Setkání / Pravoslav Kotík
  •  / Setkání / Pravoslav Kotík
  •  / Setkání / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:
2 800

23 000