Čas na serveru 15:14:29

Pravoslav Kotík
Setkání

Id: 59103

Setkání

  •  / Setkání / Pravoslav Kotík
  •  / Setkání / Pravoslav Kotík
  •  / Setkání / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 36 tužkou, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:

3 200