Čas na serveru 07:02:59

Pravoslav Kotík
Stojící akt

Id: 1726

Stojící akt

  •  / Stojící akt / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 14 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2867x

Vyvolávací cena:

4 910