Čas na serveru 01:03:52

Pravoslav Kotík
Trio

Id: 47419

Trio

  •  / Trio / Pravoslav Kotík
  •  / Trio / Pravoslav Kotík
  •  / Trio / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 33, zaskleno, oděrky na rámu původní stav

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:

6 100