Čas na serveru 11:34:58

Pravoslav Kotík
Úlovek

Id: 127801

Úlovek

  •  / Úlovek / Pravoslav Kotík
  •  / Úlovek / Pravoslav Kotík
  •  / Úlovek / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený původní stav, nerámováno

zobrazeno: 1348x

Vyvolávací cena:

2 100