Čas na serveru 15:24:08

Pravoslav Kotík
V hostinci

Id: 346702

V hostinci

  •  / V hostinci / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 24,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 18651x

Vyvolávací cena:

14 000