Čas na serveru 14:45:16

Pravoslav Kotík
Večer tříkrálový

Id: 448601

Večer tříkrálový

  •  / Večer tříkrálový / Pravoslav Kotík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 37 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 281x

Vyvolávací cena:

3 900