Čas na serveru 01:50:16

Pravoslav Kotík
Zátiší

Id: 216703

Zátiší

  •  / Zátiší / Pravoslav Kotík
  •  / Zátiší / Pravoslav Kotík
  •  / Zátiší / Pravoslav Kotík

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:

4 700