Čas na serveru 17:24:31

Pravoslav Kotík
Zima

Id: 154801

Zima

  •  / Zima / Pravoslav Kotík
  •  / Zima / Pravoslav Kotík
  •  / Zima / Pravoslav Kotík
  •  / Zima / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 45,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1764x

Vyvolávací cena:
14 000

17 000