Čas na serveru 00:43:57

Prof. Spiegel
Červánky

Id: 37204

Červánky

  •  / Červánky / Prof. Spiegel
  •  / Červánky / Prof. Spiegel
  •  / Červánky / Prof. Spiegel
  •  / Červánky / Prof. Spiegel

olej/papír/karton, rozměr 48,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, na zadní straně info o malíři, lehce zvlněný papír, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

12.7.2016, 20:21:00

12.7.2016 15:51 1 500 Kč