Čas na serveru 03:40:52

Miroslav Prošek
U řeky

Id: 1971

U řeky

  •  / U řeky / Miroslav  Prošek
  •  / U řeky / Miroslav  Prošek

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 65 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2398x

Vyvolávací cena:
1 200