Čas na serveru 08:37:56

Quido Mánes
Laškování

Id: 262502

Laškování

  •  / Laškování / Quido Mánes
  •  / Laškování / Quido Mánes
  •  / Laškování / Quido Mánes
  •  / Laškování / Quido Mánes

olej/plátno, rozměr 34 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, stav viz foto, oděrky na rámu, obraz bude zařazen do výstavy Josef Mánes a jeho doba, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2877x

Vyvolávací cena:

130 500

Příhozy: 108