Čas na serveru 11:29:13

Quido Mánes
Portrét ženy

Id: 393701

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Quido Mánes

akvarel/papír, viditelný rozměr 26 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 752x

Vyvolávací cena:

4 300