Čas na serveru 23:38:54

Quido Mánes
Setkání ve světnici

Id: 269501

Setkání ve světnici

  •  / Setkání ve světnici / Quido Mánes

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 881x

Vyvolávací cena:

14 500