Čas na serveru 11:22:56

Quido Mánes
Srnka na louce

Id: 146401

Srnka na louce

  •  / Srnka na louce / Quido Mánes

olej/plátno, rozměr 31,5 x 43 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1927x

Vyvolávací cena:
10 000

37 000