Čas na serveru 07:08:36

Quido Mánes
Vycházka s koňmi

Id: 271504

Vycházka s koňmi

  •  / Vycházka s koňmi / Quido Mánes

olej/plátno, rozměr 21,ř x 31,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:
8 000

77 400

Příhozy: 75